Kniha návštev

jezis, to je stastie alebo umenie?

julo a domino | 13.06.2011

neverime, ze ste taki dobri. urcite si to musite vymyslat. fakt sa to zda neuveritelne. jasny dokaz, ked su spravny ludia pokope, tak ten sport sa da robit aj na slovensku. odpocinte si teraz a do novej sezony HURAAAAA!!! drzime palce.

Re:jezis, to je stastie alebo umenie?

tono.kol | 14.06.2011

ako povies julo...v stredu potrenujeme...vo stvrtok oddychneme...a v piatok, sobotu a nedelu pojdeme uchmatnut na majstrovstva slovenska opat nejaku tu medailu ;-)

Re:jezis, to je stastie alebo umenie?

tono.kol | 21.06.2011

...a ako uz mozno vies, uchmatli sme ich pat ;-)

super rišo, super ivan

angličan | 01.12.2010

chlapci, chválim všetkých . no nedá mi tentoraz zložiť klobúk pred výkonom riša v sliačoch a tiež v rk. dôležité body v 3.lige. gratulujem richard. a ivanovi muselo ísť ako krv z nosa v ružomberku. paráda Ivan, kámoš, už to hráš 20 rokov. teraz ťa posúvajú vyššie tí, ktorých si učil. ale tak to má byť. super, musí to byť super adrenalín sledovať tie zápasy a rozoberať ich potom dva dni...do toho Oravan.

hurrraaaaa, chlapci do toho

julo a domino | 28.11.2010

škoda toho medokýšu chlapci, škodaaaa. ivan ukázal, že ešte nepatrí do starého železa. dobre ivanko, len tak ďalej. tréner vám musel prehovoriťdo duše, v sliačoch a s ružou to už bolo na plno. tešíme sa z toho. tonko....myslel som v pingpongu môj najkrajší...len do skupiny mi musíte dať najprv tých slabších, nech sa rozstrieľam. jura, ivana a ferka :-)

Re:hurrraaaaa, chlapci do toho

tono.kol | 30.11.2010

...prehovorit do duse...to vies julo...hormony...vies, aj by som ich zobral na terapiu do domceka s cervenym srdieckom, ale na to zatial v klube peniaze nemame..;-)

gratulujeme

julo a dominik topoľskí | 11.11.2010

sledovali sme to andrej, sledovali...držali sme palce veľmi. Presne ako bolo písané v texte...ide o skúseností, ktoré sú veľmi dôležité. Ale aj tak si určite všetkých milo prekvapil. Dobre, že hráš so staršími, dá ti to oveľa viac. Gratulácie patria aj trenérskemu týmu a celému oddielu. Len sa už veeeľmi teším ako Vás tam všetkých vyčešem na vianočnom turnaji. športu zdar

Re:gratulujeme

tono.kol | 11.11.2010

Julo...a to nás chceš v akom športe vyčesať...v bowlingu?...či v kolkoch... ;-)

ostrieľaný harcovník

julo a domino topoľskí | 15.10.2010

Chlapi dobre to je, dobreee, Budeme tu kazdy tyzden, a sledovat vas, tak hrajte, snazte sa a drzime palce kazdemu muzstvu. Ivan - ostrielany harcovnik povedie muzstvo za vitazstvom. Do toho. Tonko, super to je.

Pridať nový príspevok