Majstrovstvá slovenska najmladšieho žiactva 2012 - 2-3.6.2012 Pezinok - oravská medailová žatva
V dňoch 2.-3.6.2012 sa vo Viničnom pri Pezinku konali majstrovstvá slovenska najmladšieho žiactva pre rok 2012. Z Oravy sa podujatia zúčastnili Dalibor Diko z Námestovam Martin Kyseľ, Sabína Chylová a Nátália Divinska z Tvrdošína a Damián Makúch z Krušetnice. Sára Galčíková z Námestova bola na šmpionát prvá náhradníčka.
Výborne si počinala najmä dvojica Dalibor Diko a Martin Kyseľ, keď si priniesli každy po tri medaily. Jeden vzácny kov za tretie miesto pridala Natália Divínska zo zmiešanej štvorhry.
Vysledková listina: https://www.stkpk.sk/dataa/turnaje/2011_2012/MSR/NzCI_PK/MSR_NZ_Pezinok_2012.pdf
Fotogaléria: https://picasaweb.google.com/mkapusta76/120602MSRNajmladsiZiaciVinicne?authkey=Gv1sRgCOnfjYSHk8WjQQ&feat=email
Základné skupiny:
KYSEĽ Martin | vs | VICO Dávid | Valaliky | 3:0 |
KYSEĽ Martin | vs | ĎANOVSKÝ Martin | Vrútky | 3:1 |
KYSEĽ Martin | vs | ZELINKA Matúš | Košice | 3:0 |
Martin Kyseľ postúpil do finálovej súťaže z prvého miesta.
DIKO Dalibor | vs | TRUBÁČIK Tomáš | Čierne Kľačany | 3:0 |
DIKO Dalibor | vs | KOLLÁR Dávid | Pov.Bystrica | 3:1 |
DIKO Dalibor | vs | KLUČÁR Matej | Majcichov | 3:0 |
Dalibor Diko postúpil do finálovej súťaže z prvého miesta.
MAKÚCH Damián | vs | FEČO Samuel | Vranov n.Topľou | 3:1 |
MAKÚCH Damián | vs | SVIATKO Dominik | Valaliky | 1:3 |
MAKÚCH Damián | vs | DELINČÁK Filip | Čadca | 3:1 |
Damián Makúch postúpil do finálovej súťaže z druhého miesta.
https://www.stkpk.sk/dataa/turnaje/2011_2012/MSR/NzCI_PK/CH.pdf
DIVINSKÁ Natália | vs | GAŠPARÍKOVÁ Lucia | Majcichov | 3:1 |
DIVINSKÁ Natália | vs | MAJERSKÁ Alenka | Valaliky | 3:0 |
Natália Divínska postúpila do finálovej súťaže z prvého miesta.
CHYLOVÁ Sabina | vs | PEKOVÁ Zuzana | Trnava | 0:3 |
CHYLOVÁ Sabina | vs | LIPTÁKOVÁ Nikoleta | Bratislava | 3:0 |
Sabína Chylová postúpila do finálovej súťaže z druhého miesta.
https://www.stkpk.sk/dataa/turnaje/2011_2012/MSR/NzCI_PK/D.pdf
Finálová súťaž jednotlivcov:
MAKÚCH Damián | vs | FEČO Michal | Vranov n.Topĺou | 2:3 |
Damian Makúch obsadil konečné 9.-16. miesto
DIKO Dalibor | vs | JALOVECKÝ Marek | Pezinok | 3:1 |
DIKO Dalibor | vs | HURKA Rastislav | Valaliky | 3:2 |
DIKO Dalibor | vs | PINDURA Tobiáš | Ružomberok | 3:0 |
DIKO Dalibor | vs | KYSEĽ Martin | Tvrdošín | 1:3 |
Dalibor Diko obsadil konečné 2. miesto.
KYSEĽ Martin | vs | TRUBÁČIK Tomáš | Čierne Kľačany | 3:0 |
KYSEĽ Martin | vs | FEČO Michal | Vranov n.Topľou | 3:0 |
KYSEĽ Martin | vs | CYPRICH Samuel | Čadca | 3:1 |
KYSEĽ Martin | vs | DIKO Dalibor | Námestovo | 3:1 |
Martin Kyseľ obsadil konečne 1.miesto a získal titul majster slovenska najmladších žiakov 2012.
https://www.stkpk.sk/dataa/turnaje/2011_2012/MSR/NzCI_PK/CH2.pdf
CHYLOVÁ Sabina | vs | ŠVAJDLENKOVÁ Laura | Stupava | 1:3 |
Sabina Chylová obsadila komečné 9.-16.miesto.
DIVINSKÁ Natália | vs | DZUROVÁ Lenka | Stará Turá | 3:0 |
DIVINSKÁ Natália | vs | LABOŠOVÁ Ema | Valaliky | 0:3 |
Natália Divínska obsadila konečné 5.-8.miesto.
https://www.stkpk.sk/dataa/turnaje/2011_2012/MSR/NzCI_PK/D2.pdf
Súťaž štvorhier:
TUREK / MAKÚCH | Lučenec/ Ružomberok | vs | ZELINKA / KMIŤ | Košice/Svidník | 3:1 |
TUREK / MAKÚCH | Lučenec/ Ružomberok | HURKA / PETRÍK | Valaliky / Valaliky | 1:3 |
Dvojiva Turek a Damian Makúch obsadila konečné 5.-8.miesto.
DIKO / KYSEĽ | Námestovo / Tvrdošín | vs | TRUBÁČIK / PÁLENÍK | Č.Kľačany / Č.Kľačany | 3:0 |
DIKO /KYSEĽ | Námestovo / Tvrdošín | vs | FEČO / JALOVECKÝ | Vranov n.T / Pezinok | 3:0 |
DIKO /KYSEĽ | Námestovo / Tvrdošín | vs | HURKA / PETRÍK | Valaliky / Valaliky | 3:1 |
DIKO /KYSEĽ | Námestovo / Tvrdošín | vs | CYPRICH / ČERNÁK | Čadca / N.Zámky | 2:3 |
Dvojica Martin Kyseľ a Dalibod Diko obsadila konečné 2.miesto.
https://www.stkpk.sk/dataa/turnaje/2011_2012/MSR/NzCI_PK/CH4.pdf
CHYLOVÁ/DIVÍNSKA | Tvrdošín/Tvrdošín | vs | HORVÁTHOVÁ / JEŽÍKOVÁ | N.Zámky / Omšenie | 3:0 |
CHYLOVÁ/DIVÍNSKA | Tvrdošín/Tvrdošín | vs | LABOŠOVÁ / PEKOVÁ | Valaliky / Trnava | 0:3 |
Dvojica Nátália Divínska a Sabína Chylová obsadila konečné 5.-8.miesto.
https://www.stkpk.sk/dataa/turnaje/2011_2012/MSR/NzCI_PK/D4.pdf
MAKÚCH/CHYLOVÁ |
Ružomb./Tvrdošín | vs | KLUČÁR/GAŠPARÍKOVÁ | Majcich/Majcich | 3:0 |
MAKÚCH/CHYLOVÁ |
Ružomb./Tvrdošín | vs | KYSEĽ/DIVINSKÁ | Tvrdoš/Tvrdoš | 2:3 |
Dvojica Damián Makúch a Natália Divínska obsadila konečné 9.-16.miesto.
KYSEĽ/DIVINSKÁ | Tvrdoš/Tvrdoš | vs | Voľný žren | - | |
KYSEĽ/DIVINSKÁ | Tvrdoš/Tvrdoš | vs | MAKÚCH/CHYLOVÁ | Ružomb./Tvrdošín | 3:2 |
KYSEĽ/DIVINSKÁ | Tvrdoš/Tvrdoš | sv | HURKA/TEREZKOVÁ | Valaliky/Čečehov | 3:0 |
KYSEĽ/DIVINSKÁ | Tvrdoš/Tvrdoš | sv | ČERNÁK/PEKOVÁ | Nové Zámky/Trnava | 1:3 |
Dvojica Martin Kyseľ a Natália Divínska obsadila konečné 3.miesto.
DIKO/LABOŠOVÁ | Námestovo/Valaliky | vs | Voľný žreb | - | |
DIKO/LABOŠOVÁ | Námestovo/Valaliky | vs | LANCZ/GÖRFÖLOVÁ | Galanta/Galanta | 3:0 |
DIKO/LABOŠOVÁ | Námestovo/Valaliky | vs | FEČO/ŠVAJDLENKOVÁ | Vr.n.Top./Stupava | 3:0 |
DIKO/LABOŠOVÁ | Námestovo/Valaliky | vs | PINDURA/MIKULOVÁ | Ružomb/Tr.Jastr. | 3:0 |
DIKO/LABOŠOVÁ | Námestovo/Valaliky | vs | ČERNÁK/PEKOVÁ | N.Zámky/Trnava | 3:0 |
Dvojica Dalibor Diko a Emka Labošová obsadili konečné 1.miesto a získali titul majster slovenska zmiešaných štvorhier najmladších žiakov 2012.
https://www.stkpk.sk/dataa/turnaje/2011_2012/MSR/NzCI_PK/MIX.pdf