Majstrovstvá kraja jednotlivcov mladšieho žiactva 2014, 25.5.2014 v Námestove - Majstrami sa stali Dalibor Diko a Natália Divínska
V nedeľu 25.5.2014 sa v Námestove konali majstrovstvá kraja jednotlivcov mladšieho žiactva. Podľa očakávaní sa plne prejavila momentálna prevaha oravskej stolnotenisovej školy v tejto mládežníckej kategórii v kraji, keď všetkých šesť titulov majstra kraja ostali na Orave. Majstrom kraja sa stal Dalibor Diko z Námestova a Natália Divínska z Tvrdošína. Okrem dvoch zlatých Dalibora Diku sa medailovými pozíciami sa možu pochvaliť aj ďalší námestovci a to Sára Galčiková (tri krát bronz) Damián Makúch (dva krát bronz) a Jakub Zajac (jeden krát bronz).
Konečné výsledky turnaja |
|||
Kategória: Dvojhra mladších žiakov |
|||
Poradie |
Meno |
nar. |
klub |
1 |
DIKO Dalibor |
2002 |
TJ ORAVAN NÁMESTOVO |
2 |
KYSEL Martin |
2001 |
MSTK TVRDOŠÍN |
3-4 |
PINDURA Tobiáš |
2001 |
ŠKST RUŽOMBEROK |
|
CYPRICH Samuel |
2001 |
MSK ČADCA |
5- 8 |
DELINČAK Filip |
2003 |
MSK ČADCA |
|
ĎANOVSKÝ Martin |
2002 |
LOKOMOTÍVA VRÚTKY |
|
KALINKA Timotej |
2002 |
MSTK VTJ MARTIN |
|
MARUNIAK Martin |
2001 |
MSTK VTJ MARTIN |
9-16 |
MAKÚCH Damian |
2001 |
TJ ORAVAN NÁMESTOVO |
|
BELOPOTOČAN Roman |
2004 |
MSTK TVRDOŠÍN |
|
KOVÁČ Dominik |
2002 |
ŠKST RUŽOMBEROK |
|
KAPUSTA Martin |
2002 |
MSK ČADCA |
|
KAPUSTA Michal |
2004 |
MSK ČADCA |
|
ŠVENTO Jakub |
2004 |
LOKOMOTÍVA VRÚTKY |
|
BELOPOTOČAN Dávid |
2005 |
MSTK TVRDOŠÍN |
|
ZAJAC Jakub |
2001 |
TJ ORAVAN NÁMESTOVO |
17-24 |
SOCHA René |
2001 |
MSTK TVRDOŠÍN |
|
MOZOL Roman |
2001 |
STK RADOĽA |
|
BARČÁK René |
2002 |
STK RADOĽA |
|
JANIGA Matúš |
2002 |
SPST Dolný Kubín |
|
RABČAN Lukáš |
2003 |
TJ ORAVSKÁ LESNÁ |
|
BALEK Patrik |
2005 |
MSTK TVRDOŠÍN |
|
BAĎURA Martin |
2003 |
VIŠŇOVÉ |
|
MASLAN Martin |
2001 |
OŠK Lokca |
25-30 |
OPLT Andrej |
2004 |
TJ ORAVAN NÁMESTOVO |
|
FOJTÍK Matúš |
2005 |
STK RADOĽA |
|
KRAMÁR Matej |
2003 |
SPST Dolný Kubín |
|
BRISUDA Tomáš |
2003 |
TJ ORAVSKÁ LESNÁ |
|
KORMAN Radoslav |
2003 |
STK RADOĽA |
|
ŠUTEK Marek |
2003 |
ZŠ LIETAVSKÁ LÚČKA |
Kategória: Dvojhra mladšie žiačky |
|||
Poradie |
Meno |
nar. |
klub |
1 |
DIVINSKÁ Natália |
2002 |
MSTK TVRDOŠÍN |
2 |
CHYLOVÁ Sabína |
2001 |
MSTK TVRDOŠÍN |
3-4 |
VOJTASOVÁ Patrícia |
2001 |
ZŠ LIETAVSKÁ LÚČKA |
|
GALČÍKOVÁ Sára |
2001 |
TJ ORAVAN NÁMESTOVO |
5-6 |
PISARČIKOVÁ Frederika |
2002 |
ŠKST RUŽOMBEROK |
|
KOVÁČOVÁ Alžbeta |
2003 |
SPST DOLNÝ KUBÍN |
7-9 |
FERENČÍKOVÁ Sára |
2005 |
MSTK TVRDOŠÍN |
|
PALAŠTYOVÁ Nikola |
2004 |
STK RADOĽA |
|
PINKOVÁ Kristína |
2001 |
STK RADOĽA |
10-12 |
BELÁKOVÁ Aneta |
2002 |
STK RADOĽA |
|
KAPALLOVÁ Alžbeta Mária |
2005 |
STK RADOĽA |
|
DRBIAKOVÁ Karin |
2005 |
MSTK TVRDOŠÍN |
Kategória: Štvorhra mladší žiaci |
|||||||
MENO |
KLUB |
|
|||||
1 |
DIKO Dalibor - KYSEĽ Martin |
|
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/MSTK TVRDOŠÍN |
|
|||
2 |
CYPRICH Samuel - PINDURA Tobiáš |
|
MSK ČADCA/ŠKST RUŽOMBEROK |
|
|||
3-4 |
ĎANOVSKÝ Martin - KAPUSTA Martin |
|
LOKOMOTÍVA VRÚTKY/CA |
|
|||
|
MAKÚCH Damian - ZAJAC Jakub |
|
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/TJ ORAVAN NÁMESTOVO |
|
|||
5-8 |
DELINČAK Filip - KOVÁČ Domink |
|
MSK ČADCA/ŠKST RUŽOMBEROK |
|
|||
|
KAPUSTA Michal - ŠVENTO Jakub |
|
MSK ČADCA/LOKOMOTÍVA VRÚTKY |
|
|||
|
BELOPOTOČAN Dávid-Belo Roman |
|
MSTK TVRDOŠÍN/MSTK TVRDOŠÍN |
|
|||
|
KALINKA Timotej - MARUNIAK Martin |
|
MSTK VTJ MARTIN/MSTK VTJ MARTIN |
|
|||
9-15 |
FOJTÍK Matúš - MOZOĽ Roman |
|
STK RADOĽA/STK RADOĽA |
|
|||
|
BRISUDA Tomáš - RACČAN Lukáš |
|
TJ ORAVSKÁ LESNÁ/TJ ORAVSKÁ LESNÁ |
|
|||
|
BAĎURA Martin - ŠUTEK Marek |
|
VIŠŇOVÉ/ZŠ LIETAVSKÁ LÚČKA |
|
|||
|
JANIGA Matúš - KRAMÁR Matej |
|
SPST Dolný Kubín/SPST Dolný Kubín |
|
|||
|
MASLAN Martin - OPLT Andrej |
|
OŠK Lokca/TJ ORAVAN NÁMESTOVO |
|
|||
|
BALEK Patrik - SOCHA René |
|
MSTK TVRDOŠÍN/MSTK TVRDOŠÍN |
|
|||
|
BARČÁK René - KORMAN Radoslav |
|
STK RADOĽA/STK RADOĽA |
|
|||
Kategória: Štvorhra mladšíe žiačky |
|||
MENO |
KLUB |
||
1 |
DIVINSKÁ Natália - CHYLOVÁ Sabína |
MSTK TVRDOŠÍN/MSTK TVRDOŠÍN |
|
2 |
BELÁKOVÁ Aneta - PINK0VÁ Kristína |
STK RADOĽA/STK RADOĽA |
|
3-4 |
KOVÁČOVÁ Alžbeta - PISARČÍKOVÁ Frederika |
SPST DOLNÝ KUBÍN/ŠKST RUŽOMBEROK |
|
|
GALČÍKOVÁ Sára - VOJTASOVÁ Patrícia |
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/ZŠ LIETAVSKÁ LÚČKA |
|
5-6 |
DRBIAKOVÁ Karin - FERENČÍKOVá Sára |
MSTK TVRDOŠÍN/MSTK TVRDOŠÍN |
|
|
KAPALLOVÁ Alžbeta Mária -PALAŠTYOVÁ Mikola |
STK RADOĽA/STK RADOĽA |
|
Kategória: Zmiešaná štvorhra - mladší žiaci |
||
MENO |
KLUB |
|
1 |
KYSEL Martin - DIVÍNSKA Natália |
MSTK TVRDOŠÍN/MSTK TVRDOŠÍN |
2 |
PINDURA Tobiáš -CHYLOVÁ Sabína |
ŠKST RUŽOMBEROK/MSTK TVRDOŠÍN |
3-4 |
DELINČAK Filip - PISARČÍKOVÁ Frederika |
MSK ČADCA/ŠKST RUŽOMBEROK |
|
MAKÚCH Damian - GALČÍKOVÁ Sára |
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/TJ ORAVAN NÁMESTOVO |
5-8 |
ŠUTEK Marek - VOJTASOVÁ Patrícia |
ZŠ LIETAVSKÁ LÚČKA/ZŠ LIETAVSKÁ LÚČKA |
|
BELOPOTOČAN Dávid - DRBIAKOVÁ Karin |
MSTK TVRDOŠÍNMSTK TVRDOŠÍN |
|
BARČÁK René - PINKOVÁ Kristína |
STK RADOĽA/STK RADOĽA |
|
ŠVENTO Jakub - KOVÁČOVÁ Alžbeta |
LOKOMOTÍVA VRÚTKY/SPST DOLNÝ KUBÍN |
9-12 |
BELOPOTOČAN Roman - FERENČÍKOVÁ Sára |
MSTK TVRDOŠÍN/MSTK TVRDOŠÍN |
|
MOZOL Roman - BELÁKOVÁ Aneta |
STK RADOĽA/STK RADOĽA |
|
KORMAN Radoslav - PALAŠTYOVÁ Mikola |
STK RADOĽA/STK RADOĽA |
|
FOJTÍK Matúš - KAPALLOVÁ Alžbeta Mária |
STK RADOĽA/STK RADOĽA |