Diko miešal poradím.

18.09.2010 23:28

Diko miešal poradím. Dňa 18.9.2010 sa konal vo Valalikoch pri Košiciach turnaj Slovenského pohára mládeže v stolnom tenise v kategórii najmladších žiakov, na ktorom sa už tradične zúčastnili aj hráči stolnotenisového oddielu TJ Oravan Námestovo. Veľmi pekne si počínalDalibor Diko, súčasná slovenská sedmička, keď už v základnej skupine porazil slovenskú trojku Peka z Trnavy, Pindiru z Ružomberka a Sviatka z Valalik a postúpil z prvého miesta do KO pavúka, kde najskôr porazil Svitanu z Trencianskej Teplej, a v boji o postup do finále podľahol 1:3 slovenskej štvorke Zelinkovi zo Košíc a bojitretie miesto slovenskej päťke 2:3 Oračovi z Vranova nad Topľou a obsadil tak celkovéštvrté miesto a naznačil tak, že vo veku o dva roky mladšom, ako jeho súperi vážne siaha po reprezentácii. Danian Makúch skončil na 44-tom mieste.
Štvrte miesto v katégorii dievčat obsadila v Námestove trénujúca Tvrdošínčanka Katka Belopotočanová.