Hungarian mini cadet open championship 5.-8.1.2012 Tata, Hungary

04.01.2012 07:58

V dňoch 5.-8.1.2012 sa v Maďarskej Tate na medzinárodných majstrovstvách Maďarska minikadetov predstavia štyria chlapci a jedno dievča. Pod hlavičkou Oravan Namestovo A bude štartovať Šimon Gemeľa a Martin Briš, slovenská deviatka, resp. dvanástka v kategórii mladších žiakov. V družstve Oravan Námestovo B štartujú Martin Kyseľ a Dalibor Diko, slovenská jednotka, resp. dvojka v kategórii najmladších žiakov. Katka Belopotočanová , slovenská trojka v mladších žiačkách bude štartovať v zloženom družstve STO Valaliky A.

Naše stolnotenisové nádeje si na Maďarskom šampionáte zmerajú sily s reprezentačnými družstvami a družstvami popredných európskych regiónov a klubov z dvadsaťšesť štátov.

Dianie na šapionáte sa budeme podľa možnosti snaźiť prinášať na našej stranke www.stenis-no.webnode.sk, bude ho možné sledovať na oficiálnej stránke šampionátu: https://minicadetopen2012.info/ a taktiež sledovať živé prenosy na stránke www.ppko.tv . Pre lepšiu identifikáciu štartovacie čísla Námestovských chlapcov sú: Šimon Gemeľa 102, Martin Briš 103, Martin Kyseľ 104, Dalibor Diko 105, Katka Belopotočanová 218.

Súťaž družstiev- základné skupiny-chlapci:

Oravan Námestovo A účinkuje v 12. skupine spolu s reprezentáciou Izrael B a reprezentáciou Czech Republic C.

6.1.2012    9:00   stôl č.12    Namestovo A-Czech Republic C - 3:0

6.1.2012  15:30   stôl č.12    Námestovo A-Izrael B - 2:3

Námestovo A po tom čo hladko 3:0 porazilo Českú C reprezentáciu a po ťažkom súboji 2:3 podľahlo B reprezentácii Izraela obsadilo v skupine druhé miesto a postupuje bojov o 17.-32.priečku

Oravan Námestovo B účinkuje v 16.skupine spolu s reprezentácuio Poland A, Hungary C a Izrael D.

6.1.2012    9:00   stôl č.16    Namestovo B-Izrael D - 1:3

6.1.2012  12:00   stôl č.16    Námestovo B-Hungary C - 1:3

6.1.2012  15:30   stôl č.16    Namestovo B-Poland A - 0:3

Mladíci z Námestova B po pomerne vyrovnaných zápasoch, keď o viťazovi rozhodovali dve loptičky prehrali zhodne 1:3 s reprezentáciami Izrael D, Hungary C a 0:3 s lídrom skupiny reprezentáciou Poland A, obsadili v skupine štvrté miesto a budú bojovať o 49.-51.miesto.

minicadetopen2012.info/uploads/boyteammaindraw.pdf

Súťaž družstiev-základné skupiny-dievčata:

6.1.2011    10:30    stôl č.1    STO Valaliky A - Basse Normandie (France) - 2:3

6.1.2011    17:00    stôl č.1    STO Valaliky A - Moldova - 3:0

Dievčatá obsadili v skupine druhé miesto a postúpili do bojov o 10.-17.miesto.

minicadetopen2012.info/uploads/girlteamdetail.pdf

Šampionát 7.1.2011 pokračuje druhou fázou súťaže družstiev a súťažiami jednotlincov.

BELOPOTOCANOVÁ Katarína -VOLOSHINA Anna (Rus) - 3:0

Katka najlepšim pomerom setov obsadila v skupine prvé miesto a postúpila do bojov o 1.-28. miesto

Belopotočanová Katka - voľný žreb

Katka po tom, čo neštastne prehrala s Uríkovou, s ktorou má aktívnu bilanciu a ktorú v poslednom čase viackrát porazila obsadila konečné 9.-16. miesto.